bestwood logo

westwood banner top

Best wood izolace

Správná dřevovláknitá izolace pro každý účel použití.

 • Tepelný komfort v interiéru
  Dřevovláknitá izolace Best wood má výrazně lepší tepelné vlastnosti, díky čemu lépe vyrovnává teplotní výkyvy interiéru. Díky své měrné tepelné kapacitě navíc zabraňují přehřívání budov v letních měsících.

 • Přírodní produkt
  Izolace jsou vyrobeny z přírodního, zdravotně nezávadného produktu.

 • Stavba dýchá
  Izolační desky jsou paropropustné.

 • Férový rozměr desky
  V udávaných rozměrech desky je započítán pouze skutečný rozměr desky bez spojovací hrany s perem. Získáte tak ve výsledku 3-6 % izolačního povrchu více oproti běžným deskám jiných výrobců.

Výběr produktů

TOP

Dřevovláknitá, izolační deska odolná vůči vlivům počasí zejména pro izolaci střech. Varianty produktu se liší v objemové hmotnosti a jsou k dostání v různých tloušťkách.

 
 
 

Vyberte produkt

MULTITHERM

Univerzální dřevovláknitá izolační deska s nízkou hmotností a skvělou hodnotou tepelné vodivosti. Varianty produktu se liší v objemové hmotnosti a jsou k dostání v různých tloušťkách.

 
 
 

Vyberte produkt

WALL

Ekologická pevná dřevovláknitá deska určená jako kontaktní zateplovací systém zděných a dřevěných staveb ETICS. Lze ji omítat. Varianty produktu se liší v objemové hmotnosti a jsou k dostání v různých tloušťkách.

 
 

Vyberte produkt

FLOOR

Dřevovláknitá deska systémové izolace podlahy. Varianty produktu se liší v objemové hmotnosti a jsou k dostání v různých tloušťkách.

 
 

Vyberte produkt

FLEX

Elastická výplňová tepelná izolace se širokou škálou využití. Skvěle se hodí jako mezikrokevní izolace, v konstrukci stropu, nebo jako izolace mezi sloupky v obvodových kontrukcích.

 
 
 

Vyberte produkt

AIRFLEX

Dřevovláknitá foukaná izolace pro zateplení špatně přístupných míst na střechách, v podkroví, příčkách, či stropech

 
 
 

Vyberte produkt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.