Kdo jsme

Společnost SORTIMENTER s.r.o. se rekrutovala na základě mnohaletých zkušeností ve stavebním oboru na různých úrovních přípravy, projekce a především realizace stavebních projektů v Čechách, na Slovensku a v Německu.
Působíme zejména na českém a slovenském trhu a soustředíme se především na poradenství a prodej stavebních materiálů z těchto čtyř skupin stavebního sortimentu:

Náš partnerský přístup k vám, našim zákazníků, se zrcadlí ve spolupráci založené na individuálním přístupu k vašim specifickým potřebám, na férovém jednání a odborném poradenství při řešení technických otázek pro výběr správného materiálu pro vaši stavbu.

Naše poradenství a prodej stavebního sortimentu stojí na těchto čtyřech/pěti pilířích:

  • MENŠÍ MNOŽSTVÍ – od nás odebíráte pouze tolik, kolik právě potřebujete. 2 palety, 1 sud, 3 kbelíky.
    Neutápíte své finance ve zbytečných skladových zásobách, které momentálně nevyužijete.
  • PŘÍZNIVÁ CENA – díky dobrým dodavatelsko-obchodním vztahům s výrobci a našimi zahraničními dodavateli snižujeme pro vás náklady spojené s odběrem, skladováním, manipulací a  díky vlastní propracované logistice dosahujeme příznivějších cen pro vás.
  • ROZMANITÝ SORTIMENT – nákup stavebního materiálu u nás se podobá nákupu v obchodním domě, kde vybíráte pouze to zboží a množství, které aktuálně spotřebujete.
  • DOPRAVA NA MÍSTO URČENÍ – doprava našeho sortimentu přímo na stavbu, do prodejny, skladu, kam zkrátka potřebujete.
  • NEJKRATŠÍ MOŽNÝ TERMÍN – díky propracovaným distribučním místům nabízíme kratší termíny dodání než je u daných produktů obvyklé

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.